Twoje dziecko interesuje się komputerami, technologią lub dziedzinami pokrewnymi?
Chcesz się dowiedzieć więcej o nowych technologiach razem z nim?

Przyłącz się razem z dzieckiem do nas!

Programowanie, grafika komputerowa, robotyka to umiejętności przyszłości.

Pomagamy odkrywać nowe języki, programy i aplikacje. Nie szkolimy z korzystania z nich. Ale zadajemy pytania, które pozwolą uczyć się samodzielnie. A potem uczyć innych.

Poznaj jakimi wartościami kierujemy się w CoderDojo

Odpowiedzi na najczęstsze pytania

Zajęcia cyklicznie prowadzimy bezpłatnie w wielu polskich miastach (Białystok, Bielsko-Biała, Cieszyn, Cisie, Gdańsk, Gliwice, Kiekrz, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań, Rybnik, Srebrna Góra, Suwałki, Ustroń, Warszawa, Wrocław, Zambrów) - uczestników prosząc jedynie o przyjście z własnym laptopem.

CoderDojo to ruch społeczny w sferze nowych technologii. Naszym celem są kluby technologiczne, gdzie dzieci i młodzież mają miejsce, w którym mogą nauczyć się, jak kreatywnie wykorzystywać nowe technologie, w tym programować, ale też tworzyć grafiki, filmy i nawet roboty, do których części samemu można zaprojektować i wydrukować na drukarce 3D.


Dzięki pasjonatom nowych technologii dzieci mogą zdobywać bezpłatnie wiedzę. W gronie naszych wolontariuszy - mentorów mamy wielu specjalistów z sektora IT, dla których CoderDojo to możliwość dzielenia się wiedzą, realizacji projektów wraz z dziećmi i przede wszystkim świetna zabawa.