SuperDojo 2017 już za chwileczkę!

Znowu to samo: WSZYSTKIE dojo w jednym miejscu! Ninja i mentorzy z całej Polski na jednym wielkim spotkaniu CoderDojo Polska! Tak właśnie będzie na SUPERDOJO 2017, na które 21 października zapraszamy wszystkich programujących w klubach CoderDojo. Spotykamy się w Warszawie, w siedzibie T-Mobile Polska na Marynarskiej 12. Na miejscu zrobimy wspólnie mnóstwo fajnych rzeczy, a Wy też możecie pokazać, jacy jesteście fajni: razem z mentorami przygotujcie Wasze najfajniejsze projekty do zaprezentowania koleżankom i kolegom z innych miast. W tym roku hasłem przewodnim spotkania jest #inspiracja. Przygotowujemy dla Was masę niespodzianek i kilku specjalnych gości. Będzie nas dużo i będziemy się świetnie bawili!

Wydarzenie organizujemy z okazji Europejskiego Tygodnia Kodowania 2017, którego Ambasadorem w Polsce jest Ania Karczewska – nasz PR Sensei. Code Week odbywa się po raz piąty i z tej okazji trwa aż dwa tygdonie (może powinni zmienić nazwę na Code Two Weeks 2017 ;))

Zarejestrujcie się już dziś – zgłoszenia zbieramy do 10 października, czyli jeszcze tydzień!  Szczegóły i formularz rejestracji znajdziecie na super.coderdojo.org.pl.

Partnerem wydarzenia jest T-Mobile Polska.