Pierwsze SuperDojo w Polsce z okazji CodeWeek 2016

plakat02Wyobraźcie sobie: WSZYSTKIE dojo w jednym miejscu! Ninja i mentorzy z całej Polski na jednym wielkim spotkaniu CoderDojo Polska! To właśnie SUPERDOJO 2016, na które 22 października zapraszamy wszystkich programujących w klubach CoderDojo w Zambrowie, Białymstoku, Poznaniu, Warszawie, Gliwicach, Bielsko-Białej, Cieszynie, Wrocławiu, Krakowie, Cisiach i Gdańsku. Wydarzenie organizujemy z okazji Europejskiego Tygodnia Kodowania 2016, którego Ambasadorem w Polsce jest Kamil Sijko – nasz Ojciec Założyciel.

Spotykamy się w Warszawie, w siedzibie T-Mobile Polska na Marynarskiej 12. Organizujemy transport autokarami z poszczególnych dojo – od swoich mentorów dowiecie się szczegółów. Na miejscu zrobimy wspólnie mnóstwo fajnych rzeczy, a Wy też możecie pokazać, jacy jesteście fajni: razem z mentorami przygotujcie Wasze najfajniejsze projekty do zaprezentowania koleżankom i kolegom z innych miast. Przygotowujemy też dla Was warsztaty z nietypowych rzeczy: chcesz zaprojektować aplikację mobilną albo zobaczyć jak wygląda laptop w środku? Wpadaj na Superdojo!

Zarejestrujcie się już dziś – zgłoszenia zbieramy do 10 października, czyli najbliższego poniedziałku!  Szczegóły i formularz rejestracji znajdziecie na super.coderdojo.org.pl.

Partnerem wydarzenia jest T-Mobile Polska.