CoderDojo rusza po wakacjach

Wakacje niestety przeszły do historii i będziemy za nimi bardzo tęsknić, ale początek roku szkolnego ma swoje dobre strony: wracają zajęcia w naszych dojo.

W Cieszynie w tym roku duże zmiany! CoderDojo odbywać się będzie w czwartki w pracowni Tech Lab Kids przy ul. Frysztacka 1, w godzinach od 9:00 do 13:00, a głównymi odbiorcami zajęć  będą dzieci które pozostają w edukacji domowej z terenu Cieszyna, Ustronia,  Jaworza i  Brennej.

We Wrocławiu zajęcia w Credit-Suisse (budynek GreenDay, ul. Szczytnicka 9) wystartowały w sobotę 2 września i będą się odbywały regularnie co tydzień między 10.00 a 13.00. W drugiej lokalizacji – CENEO zaczynają 9 września.

W Krakowie zajęcia zaczynają się 9 września. Lokalizacja i godziny się nei zmieniają: od 10.00 w siedzibie Hub:raum przy ul.Przemysłowej 12

W Warszawie zajęcia startują 16 września i bez zmian odbywają się w soboty od 10.00 w siedzibie T-Mobile przy ul. Marynarskiej 12.

Poznań rusza 30 września. Zajęcia odbywają się między 10.00 a 12:30 w budynku Allegro przy Grunwaldzkiej 182.

W Gliwicach zajęcia ruszą dopiero 14 października i będą się odbywały co dwa tygodnie (szczegółowe informacje na STRONIE)

Gdańskie dojo w GPNT pauzuje do października. Czekamy na termin rozpoczęcia zajęć.

Na ustalenia z pozostałych dojo czekamy i będziemy je na bieżąco umieszczali. Stay tuned!