Realizujemy misję CoderDojo w Polsce.

Zrzeszamy wolontariuszy, dzieci i ich rodziców. Wspólnie tworzymy społeczność, która bezpłatnie uczy się nowych technologii. Dołącz do Nas! Działamy jako Fundacja non-profit.

W CoderDojo zajmujemy się programowaniem, ale również podstawami elektroniki i robotyki. Poruszamy tematy w obszarze STEAM. Na zajęciach dążymy, żeby dzieci same wymyślały sobie kolejne cele do osiągnięcia i je realizowały. W Dojo są mentorzy, których rolą jest inspirować dzieci do nauki kolejnych aspektów programowania i pomagać w realizacji ich celów.

Zostań Wolontariuszem Przekaż darowiznę

Od 2013 roku promujemy ideę CoderDojo

Bezpłatnie edukujemy w obszarze technologii. Tak, to robimy:


 

Uważamy, że znajomość języków programowania jest coraz ważniejsza we współczesnym świecie, że jest lepiej i łatwiej nauczyć się tych umiejętności wcześnie oraz że nikomu nie powinno się odmawiać okazji, by to zrobić.


Zostań częścią społeczności CoderDojo

Każdy może do nas dołączyć! Przyjdź na zajęcia, zostań wolontariuszem CoderDojo lub podaruj nam darowiznę na rozbudowę zasobów.

Gdzie działa CoderDojo?


Zobacz, czy CoderDojo działa w Twoim otoczeniu. Jeśli nie, może to okazja, by otworzyć nowe Dojo właśnie w Twojej okolicy?


Lista miejsc, gdzie działa CoderDojo

Wspierają naszą misję

Także chcesz nas wesprzeć? Śmiało! Zespół Fundacji ma doświadczenie w realizacji projektów sponsorskich. Skontakuj się z nami.